ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині вихователька пила і била дітей

Батьки вихованців одного із дитсадків області повстали проти "важкої на руку" виховательки
Depo.
17 вересня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вихователька пила і била дітей
На Хмельниччині вихователька пила і била дітей

Вихователька дитячого садочку села Китайгород, що на Кам'янеччині, прославилась завдяки своїм не зовсім традиційним методам виховання, пише Depo.Хмельницький.

Днями у сюжеті "Надзвичайних новин" журналісти розповіли про те, що батьки вихованців дитсадка бояться пускати своїх чад у виховний заклад, адже там над ними знущається "педагог".

Коресподенту Depo.Хмельницький вдалося поспілкуватися із посадовцями із обласного Департаменту освіти і науки. Обласні посадовці повідомили - вихователька, виявляється, і не мала права займати таку посаду, оскільки не має відповідної освіти і є зооінженером за фахом.

Батьки стверджують, що пані "вихователька" не лише не надавала діткам якісних знань згідно програми, а й частенько дозволяла собі лайку й фізичне насильство над вихованцями.

Один випадок, і взагалі, є кричущим. Дитині, батько якої захищає рубежі держави на Сході, неадекватна вчителька казала, що її тато - вбивця, сепаратист, що він загине, а мама піде до іншого чоловіка. Усі ці "вливання" не пройшли даремно - дитина почала погано спати, прокидаючись вночі питати, чи живий ще татко.

Інша дитина розповіла, якими нецензурними словами називала її Катерина Миколаївна, як тягала за коси і била кропивою, караючи таким чином за непокору.

Навіть няня, яка працювала у парі з горе-педагогом, написала заяву на звільнення. Вона стверджує, що діти постійно без нагляду, а улюблене їх заняття - стояння на підвіконні. Отож, помічник вихователя боїться, щоб не сталося біди, за яку потім доведеться відповідати у суді.

У батьків діток ще безліч претензій до некомпетентого вихователя - і те, що діти не займаються за програмю, і те, що вихователь картавить, внаслідок чого у деяких вихованців почались проблеми із вимовою... Найстрашніше не це.

Неймовірно, але батьки і діти стверджують, що педагог разом із ще однією своєю колегою пиячить на робочому місці! Мало того, ще й водить компанії чоловіків, яких діти потім упізнають на вулицях села!

Сама вихователька стверджує, що усі звинувачення в її сторону - неправдиві. А сама вона любить своїх вихованців. Каже, на неї навмисне зводять наклеп.

"Насьогодні вихователя Китайгородського ДНЗ Колісник Катерину Миколаївну звільнено з роботи", - повідомили в Департаменті освіти.

Відкритим для нас залишається питання - хто ж відповість за те, що людину, яка абсолютно не відповідає вимогам, допустили до виховання підростаючого покоління?

Більше про освіту краю - на khm.depo.ua