UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині "відпрацьовували" надзвичайну ситуацію на військових складах в Цвітосі (ФОТО)

За легендою, в зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, в яких проживає понад 3 тисячі громадян

На Хмельниччині "відпрацьовували" надзви…

У Хмельницькій області відпрацьовували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах та базах зберігання озброєння Збройних сил України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДСНС області.

Перед початком тренувань відбувся спільний брифінг, під час якого Голова ДСНС Микола Чечоткін звернувся до учасників і наголосив на особистій відповідальності за виконання завдань щодо організації заходів безпеки на відповідній території.

"Від персональної відповідальності кожного керівника органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежать людські життя. Не забувайте, Україна фактично перебуває у стані війни. І ваше головне завдання - захистити громадян. ДСНС України буде всіляко сприяти вам у цьому процесі", - зауважив Микола Чечоткін.

Далі приступили до практичної фази тренувань. А саме - здійснення заходів із захисту населення на випадок виникнення пожежі на технічній території зберігання боєприпасів військової частини поблизу с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області. За легендою, в зону можливого ураження потрапили 8 населених пунктів, в яких проживає понад 3 тисячі громадян.

Так, під час навчань органи управління і сили цивільного захисту відпрацювали заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Цвітоха.

Під час навчань спостерігачів також ознайомили з роботою піротехнічних підрозділів ДСНС, що здійснюватимуть гуманітарне розмінування уражених територій. А також усі учасники дізналися, як психологи Служби порятунку Хмельниччини здійснюють роботу із умовно постраждалими на прийомному пункті евакуації у селі Улашанівка.

За результатами й визначили "слабкі місця" - необхідно доопрацювати керівникам план заходів і довести порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації до кожного громадянина, який проживає в зоні ймовірного ураження.

"Ви маєте чітко налагодити роботу системи оповіщення, відпрацювати із людьми евакуаційні фази і головне - чітко проінформувати населення про їхні дії. Враховуючи досвід ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Калинівці та Балаклії зрозуміло, що саме перші години після виникнення подібних інцидентів є вирішальними", - додав Голова Служби.

Нагадаємо, минулого місяця відбулися навчально-методичні збори з начальниками караулів та відділень пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України в області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme