ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині відкрили пам'ятний знак на могилі красилівських підпільників

Полеглих учасників красилівського підпілля вшанували пам'ятним обеліском
Depo.
3 вересня 2015 19:27
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині відкрили пам
На Хмельниччині відкрили пам'ятний знак на могилі красилівських підпільників

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Красилівської РДА, 2 вересня, у день 70-ї річниці закінчення Другої світової війни відбулося відкриття та освячення пам'ятного знаку на могилі учасників красилівського підпілля, які загинули під час окупації м.Красилова нацистськими окупантами.

На Хмельниччині відкрили пам'ятний знак на могилі красилівських підпільників - фото 1

Захід відбувся з метою гідного вшанування подвигу учасників Красилівського підпілля, увічнення пам'яті про загиблих воїнів і жертв війни Другої світової війни, на території урочища "Баймаки".

"Нас, нащадків учасників красилівського підпілля переповнює почуття гордості за наш мужній український народ, який завжди боронив рідну землю від загарбників, та почуття вдячності тим, хто пам'ятає цих героїв", - сказала у своїй промові очільниця району Ірина Матлаєва.

За патріотизм, активну громадську позицію та особистий внесок у збереження пам'яті про загиблих у Другій світовій війні відзначили місцевих активістів.

Пам'ять полеглих учасників красилівського підпілля вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам'ятного знаку.

Більше про вшанування полеглих героїв - на khm.depo.ua