UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині відкрили 91 місцеву пожежну команду (ФОТО)

До бойового чергування приступив новий підрозділ у с. Чотирбоки Ленковецької об'єднаної територіальної громади Шепетівського району

На Хмельниччині відкрили 91 місцеву поже…

Про це інформують в прес-службі ДСНС області, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Місцеві пожежні команди є запорукою забезпечення надійного захисту населення від надзвичайних ситуацій, особливо у сільській місцевості. Тож на Хмельниччині велика увага приділяється створенню підрозділів місцевої пожежної охорони," - кажуть надзвичайники.

7 грудня до бойового чергування приступив новий підрозділ у с. Чотирбоки Ленковецької об'єднаної територіальної громади Шепетівського району на Хмельниччині.

Урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди відбулося за участі народного депутата України Романа Мацоли, заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Андрія Козака, керівників районної влади та об'єднаної територіальної громади.

Пожежна команда обслуговуватиме 17 навколишніх сіл, розташованих у семи сільських радах. Це дозволить скоротити час прибуття допомоги вдвічі. Відтак громада, а це близько 7 тисяч людей, почуватиметься безпечніше, адже забезпечення людей надійним захистом та створення безпечних умов проживання - це вагомий внесок задля відродження українського села.

Для забезпечення роботи підрозділу у короткий термін було проведено внутрішнє оздоблення приміщень депо, благоустрій території та придбано усе необхідне. Нині тут повноцінний рятувальний пост: гараж-стоянка на два виїзди, зручні кімнати відпочинку, їдальня, санвузол і побутові кімнати. Для забезпечення підрозділу було придбано усе необхідне: новий пожежний автомобіль, трактор, сучасне пожежно-рятувальне обладнання та захисний одяг.

Під час урочистостей заступник очільника Служби порятунку Хмельниччини Андрій Козак побажав вогнеборцям "сухих рукавів" та оголосив наказ керівника гарнізону рятувальників Хмельниччини: "Місцевій пожежній команді села Чотирбоки заступити на бойове чергування та забезпечити безпеку населення у ввіреному районі виїзду".

Крім того, сільські рятувальники в подарунок від обласного відомства ДСНС отримали комплекти зимового форменого одягу.

Відтепер громада навколишніх сіл почуватиметься безпечнішою - місцеві вогнеборці гарантуватимуть якнайшвидше реагування на будь-які нестандартні ситуації на ввіреній території.

Це вже 91-й підрозділ місцевої пожежної охорони на Хмельниччини.

Нагадаємо, цього літа у селі Осламів Віньковецького району відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook