ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині відгомонів літературний фестиваль

Літературний марафон впродовж 5 днів тішив майстрів художнього слова
Depo.
28 вересня 2015 10:41
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині відгомонів літературний фестиваль
На Хмельниччині відгомонів літературний фестиваль

У Хмельницькому скінчився міський літературний фестиваль "Слово єднає", повідомляє Depo.Хмельницький.

За ці дні відбулася маса зустрічей з письменниками і поетами, майстер-класи для творчої молоді, літературний марафон у моно-театрі "Кут", спілкування літераторів та видавців із хмельничанами.  
 
"Тут багато творчої еліти міста, журналісти, письменники і поети, поважні і зовсім юні. Тут шліфується слово, гострішає думка, єднаються мрії. І, може, серед наших учасників, особливо молоді, є майбутні лауреати Шевченківської премії", - каже один із організаторів Фестивалю - голова правління Хмельницького обласного об'єднання товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Віталій Міхалевський.
 
Таким чином ініціатори намагаються сприяти розвитку літературної, журналістської творчості для популяризації Хмельницького, підсилення впливу авторського українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.
Понад вісімдесят юних та досвідчених учасників з м. Хмельницького, м. Києва, з Хмельницької, Вінницької, Луганської та Донецької областей взяли участь у літературному фестивалі.
 
Окрім поетичних читань хмельничани та гості міста переглянули книжкову виставку "Подільської землі сини і доньки", відвідали автограф-сесії (зустрічі з літераторами та книжкові ярмарки, які влаштували безпосередньо самі автори), презентації місцевих книговидавців.
 
"Ми сьогодні зробили великий крок до суспільного взаєморозуміння та культурного взаємозбагачення. Ми ще зайвий раз довели, що літературна палітра нашого міста дуже багата. Як на мене, то такі заходи необхідні нашим людям. Вони роблять їх добрішими," - зазначила директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька.
 
Більше про творче життя краян читайте на порталі Depo.Хмельницький.