ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині вчорашні активісти-майданівці встали під прапори Гереги

Зрада ідеалів Майдану - так називають вчинок колишніх однодумців хмельницькі борці за правду
Depo.
12 вересня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вчорашні активісти-майданівці встали під прапори Гереги
На Хмельниччині вчорашні активісти-майданівці встали під прапори Гереги

Нещодавно регіональні ЗМІ "вибухнули" новиною про те, що вчорашні борці з режимом Януковича є можливими членами партії одного із його соратників, передає Depo.Хмельницький.

Люди, про яких йдеться, доволі відомі у Хмельницькому: це - активісти-майданівці Вікторія Середюк, Наталія Вишнівська і Дмитро Беспалов. І останній підтвердив появу згаданих прізвищ у передвиборчих списках політсили, яку очолює відомий екс-"регіонал" Олександр Герега.

На Хмельниччині вчорашні активісти -майданівці встали під прапори Гереги - фото 1

Свого часу Беспалов був членом партії нинішнього прем'єр-міністра Яценюка і, напевне, вже забув, як називав Герегу самозванцем. Втім, мовчить він і про те, що з Об'єднаної опозиції Тимошенко-Яценюка його вигнали за порушення партійної дисципліни, акцентуючи увагу на дещо іншому. "Я свято вірив у свого лідера, з яким йшов пліч-о-пліч до 2009 року - це Арсеній Яценюк, - каже Беспалов. - Але зараз мені дуже боляче за наслідки, які ми всією країною відчуваємо".

Варто зазначити, що помітно змінилася і риторика діючого голови Хмельницької ради Майдану Аліма Міщука стосовно поплічників колишнього режиму. Тепер він вважає, що у кожного є право на помилку. А вже інша справа, як людина виправляє ці помилки.

На Хмельниччині вчорашні активісти -майданівці встали під прапори Гереги - фото 2

Наталія Вишнівська стала відома широкому загалу після Революції гідності - вона була і координатором самооборони області, і активним борцем за "революційні ідеали". Навіть очолила в області Люстраційний комітет. Не лишилася остронь і передвиборчої кампанії 2014 року - разом із "бойовою подругою" автомайданівкою Вікторією Середюк намагалися вберегти подолян від "невірного вибору". І одна, й інша в один голос волали про зрадника Герегу, що голосував за "диктаторські закони" 16 січня і "вліз у Раду , скупивши весь округ".

На Хмельниччині вчорашні активісти -майданівці встали під прапори Гереги - фото 3

На Хмельниччині вчорашні активісти -майданівці встали під прапори Гереги - фото 4

Сьогодні ж - о диво! - і Вишнівська , і Середюк вже навіть говорять партійними гаслами.
"Я вважаю, що не місце і не штампи характеризують людину, а її конкретні справи", - заявляє пані Вишнівська на зауваження про колишню приналежність Олександра Гереги до партії регіонів.

Між тим, вчорашні соратники з боротьби із злочинним режимом такою "гнучкістю" поглядів похвалитися не можуть і перебіжчиків засуджують . Кажуть, раз така справа, то стояли вони на Майдані не за ідею, а "з лічильниками у головах". І не місце їм серед справжніх борців за справедливість.

Більше про передвиборчі баталії - на khm.depo.ua