ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері

На даний час площа мироточення на іконі суттєво збільшилася
Depo.
21 березня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері
На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері

На Хмельниччині в Замковій виправній колонії (№58) з червня 2002 року діє православний храм, який був освячений на честь ікони Божої Матері "Тих, що у відчаї, єдина надія", передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Ізяславської РДА.

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 1

Храмова ікона розміщена на центральному аналої. Нещодавно, під час проведення богослужіння, віряни помітили невелике мироточіння на образі під склом. 

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 2

Сама ікона надрукована на папері та з лицьової і з тильної сторони покрита склом, щільно заклеєна і доступу до образу немає. Тому віруючі впевнені, що це - прояв Божої Милості та Благодаті.

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 3

Після отримання звістки про мироточення, співробітники установи та засуджені почали масово відвідувати храм установи, приклонятися до ікони, щоб особисто пересвідчитися у диві.

Днями храм відвідав митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук (УПЦ КП). Священнийк відслужив акафіст Пресвятій Богородиці, а всі присутні змогли прикластися до святого образу та побачити саме мироточіння.

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 4

"Звичайно, це викликало і певний острах, і здивування, і якусь радість. Однак, пам’ятаючи настанови Святих Отців, які кажуть, що до всякого чуда мусимо ставитись із обережністю, та благоговінням", - розповідає отець Володимир.

"Ми це розцінюємо як дуже добрий, позитивний знак для нас і для всіх віруючих. Віримо, що мироточення – на добро", – зізнається заступник начальника Замкової виправної колонії (№58) управління державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Олександр Сопронюк.

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 2

Мироточіння на образі ще досліджуватиме спеціальна комісія з представників духовенства. Тим часом віряни вірять, що таке явище – благословення згори.

На Хмельниччині в колонії довічників замироточила ікона Божої Матері - фото 6

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький