На Хмельниччині у незаконній оренді перебуває майже 500 гектарів землі

Землі сільгосппризначення вартісю 15 мільйонів гривень перебувають у незаконному користуванні
Depo.
13 червня 2016 09:38
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині у незаконній оренді перебуває майже 500 гектарів землі
На Хмельниччині у незаконній оренді перебуває майже 500 гектарів землі

Прокуратура Хмельниччини вимагає повернення державним навчальним закладам незаконно орендованих земель вартістю 15 мільйонів гривень, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу установи.

Як повідомили в прокуратурі, одним із державних промислово-аграрних професійних ліцеїв, без дозволу Міністерства освіти і науки України, укладено із місцевим ТОВ договір про організацію виробничого процесу в сфері виробництва сільськогосподарської продукції. За умовами цього договору ліцей зобов'язався не створювати перешкоди у доступі до земельної ділянки площею 190 га для її обробітку і збору урожаю товариством.

Таким чином, земля була надана у користування ТОВ, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і отримання прибутку, незаконно, що суперечить її цільовому призначенню.

Прокуратура Городоччини вимагала визнання зазначеного договору недійсним та звільнення займаної земельної ділянки, вартістю 6,5 млн гривень. Цю вимогу Господарський суд області задовільнив у повному обсязі.

Аналогічні порушення при використанні земель виявлено у діяльності ще двох професійних аграрних ліцеїв. Загальна площа цих ділянок - 227 га, вартістю близько 8,6 мільйонів гривень. Позови прокурорів щодо їх повернення у державну власність перебувають на розгляді в суді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та