ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині у 54 суб'єктів підприємницької діяльності зафіксовано факти нелегального працевлаштування

Понад півсотні підприємців області виплачують зарплати з порушенням вимог податкового законодавства.
Depo.
24 червня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині у 54 суб
На Хмельниччині у 54 суб'єктів підприємницької діяльності зафіксовано факти нелегального працевлаштування

З початку року у Хмельницькій області виявлено 848 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на обласну фіскальну службу.

"У 54 суб'єктів підприємницької діяльності зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. Порушникам донараховано 3,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій. Один мільйон гривень вже надійшов до бюджету", - розповідають податківці.

Найбільш враженими "чорною"  зарплатою залишаються приватні пасажирські перевезення.

"На сьогодні втрати бюджету від прихованої "в конвертах" заробітної плати досить великі, поряд з цим фінансово обкрадається і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували не тіньову зарплату, а офіційно, бо саме у такому випадку вони будуть соціально захищені. Змусити роботодавців чесно платити найманим робітникам зароблені гривні зможуть лише самі працівники у взаємодії з владою та громадськістю", - зауважила начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

Більше новин про життя Хмельницького читайте на Хмельницький.depo.ua