На Хмельниччині цьогоріч відремонтували 28 кілометрів доріг

Поточний середній ремонт обійшовся майже в 100 мільйонів гривень
Depo.
11 жовтня 2016 20:41
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині цьогоріч відремонтували 28 кілометрів доріг
На Хмельниччині цьогоріч відремонтували 28 кілометрів доріг

Цьогоріч в Хмельницькій області відремонтували в шість раз більше доріг, аніж минулоріч, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Служби автодоріг.

"Цьогоріч, поточним середнім ремонтом нам вдалось відремонтувати 28 км автомобільних доріг державного значення, на суму 97 млн. грн., що у 6 разів перевищує показники минулого року," - каже начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк.  

За його словами, роботи із поточного середнього ремонту виконані майже на 100%. Підрядникам залишилось завершити укріплення узбіч щебеневими сумішами та поновити розмітку на деяких ділянках автодоріг.

"Питання якості виконання робіт – це питання № 1 для всіх, - додає він. - Здійснюючи контроль за якістю ремонтних робіт ДП "Дорцентр", перевіряєм дорожнє покриття, провимо заміри товщини шарів асфальтобетону, відбіраємо матеріали для подальших досліджень в лабораторії. Виявлені в результаті однієї із перевірок недоліки, негайно ліквідував підрядник."

Окрім середнього ремонту, виконуються роботи із дрібного ремонту, на який із держбюджету виділили майже 47 млн. грн, 50% з яких вже освоїли. Наразі, ведуться роботи на автомобільних дорогах місцевого значення Довжок-Кудринці, Білогір’я-Плужне, Н-03-Меджибіж, Старокостянтинів-Шрубків-Іванківці та на а/д Житомир-Чернівці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт