На Хмельниччині триває підготовка до зими

В облдержадміністрації проаналізували стан готовності області до холодів 

Підготовка до зими на Хмельниччині - у розпалі, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

У ОДА відбулося засідання обласної комісії з птань ТЕБ та НС, де розглянули готовність доріг до зими, готовність до розчистки та посипки автошляхів та інші нагальні питання.

Директор ДП "Хмельницький облавтодор" Анатолій Дячук повідомив, що готовність техніки становить 82%, оскільки ще триває переобладнання техніки до зимового періоду 2018-2019 років. Також заготовлено піску (відсіву) - 28420 т (49%), з запланованих 58180 т, солі - 297 т (32%), з запланованих 6460 т. Крім того, облавтодор вже придбав 5 автомобілів "КрАЗ" і чотири комплекти піскорозкидувачів.

До кінця року із обласного бюджету також планують виділити додатково 2,1 млн грн на закупівлю трьох комплектів піскорозкидувачів обладнаних поворотними відвалами на автомобіль "КрАЗ".

Перший заступник голови ОДА Володимир Кальніченко акцентував увагу доповідачів на завершенні підготовки і приведенні до ладу всієї снігоочисної техніки, створенні необхідних запасів ПММ та посипочних матеріалів. Також посадовець нагадав, що вже зараз необхідно завершити укладання додаткових угод для залучення важкої інженерної техніки сільськогосподарських підприємств, кар'єрів, приватних організацій.

Крім того, посадовець додав, що необхідно визначити місця відстою транзитних транспортних засобів та відпрацювати порядок оперативного доведення інформації про ускладнення дорожнього руху та введення (при необхідності) обмежень руху автотранспорту на окремих ділянках для забезпечення умов роботи снігоочисної техніки.

Нагадаємо, підготовка до нового опалювального сезону на Хмельниччині розпочалася ще навесні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький