На Хмельниччині триває "перезавантаження" первинної ланки медичної допомоги у селах

В області будують сільські амбулаторії, а фінансують спорудження за кошти держсубвенції та місцевих бюджетів

Про це інформують в прес-службі ОДА, повідомляє Depo.Хмельницький.

Торік з державного бюджету виділено понад 5 млрд грн для того, аби кожен житель сільської місцевості невдовзі мав можливість отримати якісні та доступні медичні послуги. Завдяки цьому розпочато масштабне "перезавантаження" первинної ланки медичної допомоги у сільській місцевості, яке в першу чергу передбачає будівництво нових, сучасних та комфортних амбулаторій.

В рамках реалізації цього проекту 213,3 млн гривень отримала Хмельниччина.

Планується побудувати 10 нових амбулаторій у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам'янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах. Ще 17 будівель для діючих амбулаторій у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам'янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському, районах.

З них 25 амбулаторій на 1-2 лікарі з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3-4 лікарі без житла.

Нагадаємо, спорудження нових амбулаторій здійснюється в рамках реалізації програми "Доступна медицина". В області буде сформовано 197 територій доступності, в яких функціонуватиме 1043 місця надання ПМД, у т.ч. 99 амбулаторій групової практики, 109 амбулаторій монопрактики та 835 ФАП(ФП).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook