На Хмельниччині судитимуть "аграрну" організовану злочинну групу

Група осіб спеціалізувалася на обкраданні виключно аграріїв
Depo.
20 жовтня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині судитимуть "аграрну" організовану злочинну групу
На Хмельниччині судитимуть "аграрну" організовану злочинну групу

На Хмельниччині невдовзі судитимуть членів ОЗГ, які обікрали місцевих аграріїв на майже 700 тисяч гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ГУ НП області, група складалася із 6 чоловік. До її складу входило двоє мешканців Старосинявського району та четверо хмельничан.

Діяли вони на території Хмельницької області впродовж року. Загалом на рахунку ОЗГ 15 крадіжок та ще 2 крадіжки, вчинені окремими членами цієї групи. Загальна сума збитку, завдана аграріям області, складає більше 690 тисяч гривень.

Викрадали зловмисники переважно зернові культури: сою, гречку, овес, ячмінь. Проте попалися правоохоронцям після крадіжки двох биків з ферми в селі Подоляни Старосинявського району.

Діяльність ОЗГ поширювалась на територію практично всієї області, від їхній дій постраждали аграрії з Новоушицького, Дунаєвецького, Городоцького, Старосинявського та інших районів.

У них був свій легковий і вантажний транспорт. Кожну крадіжку злодії ретельно планували: представлялись вигаданими іменами і під приводом продажу або купівлі зерна попередньо відвідували склади та отримували від власників зразки зернових культур та оцінювали їхню якість і доцільність майбутньої крадіжки. Також оглядали умови зберігання зерна.

Діяли зловмисники вночі. Кожного разу крадіжка вимірювалась у тоннах зерна, яке одразу ж збували наперед домовленим покупцям."Ділкам" світить від 7 до 12 років тюрми.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт