ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині суд не дав чоловікові змоги зекономити на власній дитині

Суд відмовив позивачеві, що просив зменшити розмір аліментів на свою 4-річну доньку

Depo.
11 серпня 2018 09:34
ФОТО: depo.ua

Полонський районний суд не задовольнив позов батька, який просив замість чверті доходу стягувати з нього 800 грн аліментів на 4-річну доньку, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Апеляційного суду області.

Головний аргумент суду - спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, змінюється лише за позовом того, хто ці аліменти отримує, а не сплачує (ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу).

У позовній заяві чоловік зазначав, що не може сплачувати аліменти в частці від заробітку, бо ніде не працює. Натомість мати дівчинки стверджувала, що чоловік має офіційну роботу в Данії і отримує від 3 до 6 тис. доларів на місяць. Вона просила суд витребувати в прикордонної служби дані про перетин кордону і довідку про зарплату. Та суд констатував, що ця інформація не впливає на вирішення спору, тому клопотання відхилив.

"Приймаючи до уваги, що рішення про стягнення аліментів на утримання дитини ухвалено судом по цивільній справі за позовом матері дитини, а тому позивач, як платник аліментів, не має права звернення до суду з позовом про зміну способу стягнення аліментів", - йдеться в рішенні.

Нагадаємо, у Шепетівці суд забрав у чоловіка авто через борг по аліментах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook