На Хмельниччині створюють медичну громадську раду

Громадські організації кличуть на установчі збори
Depo.
10 листопада 2016 21:38
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині створюють медичну громадську раду
На Хмельниччині створюють медичну громадську раду

В області розпочалася підготовка до проведення установчих зборів громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації планують провести 21 грудня в конференц-залі Департаменту.

Сам склад ГР сформують на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Також визначать і кількісний склад на строк у два роки.

Членами можуть стати представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Але не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Деталі членства в ГР є на сайті Департаменту.

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт