На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання

Представники Хмельницького відділення Всеукраїнського Центру сприяння самоорганізації громандян згуртувалися, аби створити "дорожну карту"
На Хмельниччині створили нове громадське об
На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання

Основна мета, запевняють в ГО – навести лад на малій батьківщині і допомогти землякам в соціально-правових питаннях. А це вони вміють, адже більшість з активістів – правоохоронці зі стажем, юристи та військовослужбовці, повідомляє Depo.Хмельницький.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 1

З сотні учасників зібрання - лише чотири жінки.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 2

"Сьогодні приїхали представники всіх районів та міст області. Це люди, які вболівають за майбутнє дітей, кращу долю країни, - каже керівник Хмельницького відділення Сергій Ковальов. Полковник з 20-літнім стажем роботи додає: - Створити осередок в області було дуже просто. Тут зібралися друзі, побратими, які знають один одного багато років. Це – справжні офіцери, які не на словах знають, що таке порядок, гідність і честь."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 3

І, посміхаючись, зазначає: "Жінок з-поміж нас небагато, бо забезпечити порядок, лад та спокій мають чоловіки. Ми просто зобов'язані зупинити злочинність і створити умови для безпечного життя і самореалізації кожного."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 4

Учасники конференції акцентували увагу на тому, що об'єднання відстоюватиме права громадян, але не радикальними методами, а винятково правовими.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 5

Організація вже має свої осередки на територіях і визначилася з керівниками. Кажуть, наразі працюють над вирішенням проблем людей, які все частіше звертаються за підтримкою та допомогою.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 6

"Ми шоковані кількістю звернень від земляків і будемо поступово допомогати їм, - каже Сергій Ковальов. - Ми не маємо права стояти осторонь у такий складний для країни час."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 7

Під час зустрічі звучали пропозиції щодо створення на основі громадської організації й політичної сили, щоб мати більше важелів на місцях.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 8

На завершення вирішили й цю пропозицію внести до "дорожньої карти".

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 9

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та