На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання

Представники Хмельницького відділення Всеукраїнського Центру сприяння самоорганізації громандян згуртувалися, аби створити "дорожну карту"
Depo.
14 травня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині створили нове громадське об
На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання

Основна мета, запевняють в ГО – навести лад на малій батьківщині і допомогти землякам в соціально-правових питаннях. А це вони вміють, адже більшість з активістів – правоохоронці зі стажем, юристи та військовослужбовці, повідомляє Depo.Хмельницький.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 1

З сотні учасників зібрання - лише чотири жінки.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 2

"Сьогодні приїхали представники всіх районів та міст області. Це люди, які вболівають за майбутнє дітей, кращу долю країни, - каже керівник Хмельницького відділення Сергій Ковальов. Полковник з 20-літнім стажем роботи додає: - Створити осередок в області було дуже просто. Тут зібралися друзі, побратими, які знають один одного багато років. Це – справжні офіцери, які не на словах знають, що таке порядок, гідність і честь."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 3

І, посміхаючись, зазначає: "Жінок з-поміж нас небагато, бо забезпечити порядок, лад та спокій мають чоловіки. Ми просто зобов'язані зупинити злочинність і створити умови для безпечного життя і самореалізації кожного."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 4

Учасники конференції акцентували увагу на тому, що об'єднання відстоюватиме права громадян, але не радикальними методами, а винятково правовими.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 5

Організація вже має свої осередки на територіях і визначилася з керівниками. Кажуть, наразі працюють над вирішенням проблем людей, які все частіше звертаються за підтримкою та допомогою.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 6

"Ми шоковані кількістю звернень від земляків і будемо поступово допомогати їм, - каже Сергій Ковальов. - Ми не маємо права стояти осторонь у такий складний для країни час."

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 7

Під час зустрічі звучали пропозиції щодо створення на основі громадської організації й політичної сили, щоб мати більше важелів на місцях.

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 8

На завершення вирішили й цю пропозицію внести до "дорожньої карти".

На Хмельниччині створили нове громадське об'єднання - фото 9

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та