На Хмельниччині стався черговий скандал у потязі Київ - Івано-Франківськ

Провідник 13 вагону, перебравши оковитої, забув про свої обов'язки і пасажири проїзджали свої зупинки

Про інцидент написали в ФБ-спільноті "Підслухано в Нетішині, передає Depo.Хмельницький.

Цього разу інцидент трапився на станції Кривин.

"Донька з друзями поверталися з Києва потягом Київ - Івано-Франківськ. Провідник вагону номер 13 був дуже п'яний, не збудив пасажирку, яка їхала в Шепетівку почав її будити перед Славутою, - розповідає дописувачка. - Зі словами: вставайте зараз Шепетівка, донька сказала, що вже Славута - пасажирка була шокована."

Та ситуація й далі мала майже аналогічне продовження.

"Коли почали під'їжджать до Кривина, діти почали просити його піднятися і відчинити двері він не поспішав шукав якісь квитки, - пише Олена Степанюк. - Діти підняли галас - поїзд вже зупинився, а двері ще зачинені і таки з криками і погрозами зняти його на відео - провідник добрався до дверей і відчинив в останні секунди."

Дописувачка продемонструвала вже пусту тару з-під спиртного, яку встигли сфотографувати пасажири вагона із нещасливим номером 13.

Нагадаємо, у вересні провідниця і начальник поїзда Ковель - Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками. Інцидент стався на залізничній станції Кривин (обслуговує місто Нетішин) в Хмельницькій області. Касир на вокзалі не змогла роздрукувати декільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет.

Винуватців цього інциденту обіцяли звільнити. Що ж буде з провідником, який не випускав пасажирів - поки не відомо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький