На Хмельниччині стартує сезон полювання

Мисливці розпочнуть сезон з третього листопада, а от триватиме він на різних тварин - по різному

Про це інформують в прес-службі лісівників області, передає Depo.Хмельницький.

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин розпочинається 3 листопада і триватиме до 31 грудня 2018 року на самців та самок козулі та самок кабана, а до 27 січня наступного року на самців кабана та його молодняк; на бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку - з 3 листопада 2018 року до 27 січня 2019 року.

Визначено дні полювання:

- на парнокопитних індивідуального - усі дні тижня, а колективного та облавного - субота та неділя;
- на бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібну собаку, вовка субота та неділя.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норма відстрілу єнотоподібної собаки та лисиці - не лімітована.

Полювання на диких парнокопитних тварин проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2018-2019 років.

Полювання на зайця-русака, єнотоподібного собаку, лисицю відбувається за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.

У лісові мисливські угіддя видаватимуться виключно разові відстрільні картки, а при проведенні полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів на території ДЛФ проводиться обов'язкова реєстрація мисливців у день полювання в лісництвах.

Нагадаємо, полювати на пернатих розпочалося з 4 серпня й триватиме до 30 грудня 2018 року включно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький