ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині стартував місячник добровільної здачі зброї

Свідомих громадян чекають в поліції протягом березня
Depo.
1 березня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині стартував місячник добровільної здачі зброї
На Хмельниччині стартував місячник добровільної здачі зброї

Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності, передає DEpo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу Національною поліцією України з 1 по 31 березня 2016 року проводитиметься місячник добровільної здачі.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

"Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України", - нагадують в поліції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький