На Хмельниччині службові особи "нагріли" державу на майже півтора мільйона

Шляхом підробки документів, працівники КП допомогли кільком експортерам легалізувати великі об’єми лісу, частина якого уже була вивезена за кордон
Depo.
27 жовтня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині службові особи "нагріли" державу на майже півтора мільйона
На Хмельниччині службові особи "нагріли" державу на майже півтора мільйона

На Хмельниччині викрили тандем службових осіб одного з КП, які надурили державу на великі гроші, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в управлінні захисту економіки, службові особи одного з комунальних підприємств області, яке займається вирощуванням лісу, з метою отримання матеріальної вигоди допомогли кільком експортерам з різних регіонів України легалізувати лісопродукцію невстановленого походження.

Ділки склали завідомо неправдиві товарно-транспортні накладні та специфікації (характеристики деревини) щодо реалізації експортерам більше, ніж 1,5 тисячі кубометрів власних лісоматеріалів. Насправді ж така реалізація не проводилась.

Проте, на основі цих документів експортери отримали спеціальні сертифікати, які підтверджували легальне походження деревини з комунального підприємства, що дозволило без проблем провести її митне оформлення та вивезти за межі України більше 600 кубометрів лісу.

Внаслідок таких дій державним інтересам було завдано шкоди на суму в розмірі майже 1,4 мільйони гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт