ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині сільський голова постав перед судом

Підсудний отримав місячний арешт і штраф за зловживання на суму майже 100 тисяч гривень
Depo.
28 вересня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині сільський голова постав перед судом
На Хмельниччині сільський голова постав перед судом

Набрав сили судовий вирок щодо колишнього сільського голови, що незаконно виплачував допомогу, повідомили Depo.Хмельницький в прокуратурі.

Вже колишнього голову визнано винуватим у зловживанні службовим становищем  та службовому підробленні.

"Державним обвинувачем у суді доведено, що чоловік підробив довідки двом своїм знайомим про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими. Надалі, на підставі сфальсифікованих документів, сім'ї цих осіб одержали з бюджету компенсацію по догляду за престарілими та соціальну допомогу як малозабезпечені, - уточняє деталі  прокурор Городоцького району Сергій Стецюк Загальна. - Сума незаконно нарахованих соцвиплат склала понад 94 тисячі гривень."

Винного засуджено до 1 місяця арешту з позбавленням права на 2 роки обіймати посади та займатися діяльністю, пов'язаною з виконанням функцій представника влади чи місцевого самоврядування, зі штрафом в розмірі 4250 гривень.

Крім того, громадян, які злочинним шляхом одержали ці соціальні виплати, притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства та використання завідомо підроблених документів. Наразі ними уже відшкодовано до бюджету 14 тисяч гривень безпідставно отриманої компенсації.

Про корупцію і роботу прокуратури в області читайте на порталі Depo.Хмельницький.