ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині шведи навчають військових невідкладній допомозі в польових умовах

Заплановано провести навчання у два етапи на Хмельниччині та Житомирщині
Depo.
5 жовтня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині шведи навчають військових невідкладній допомозі в польових умовах
На Хмельниччині шведи навчають військових невідкладній допомозі в польових умовах

Як передає Depo.Хмельницький із посиланням на повідомлення прес-служби Генштабу ЗСУ, на Хмельниччині тривають курси з надання невідкладної допомоги у польових умовах для військовослужбовців Збройних Сил України за підтримки інструкторів ЗС Швеції.

Керівник шведської групи інструкторів, підполковник Ульф Едборг каже, що програма курсу включає всі необхідні компоненти надання медичної допомоги за наявності бойових травм. Тут найголовніше навчитися зупиняти кровотечі, проводити серцево-легеневу реанімацію, правильно транспортувати та евакуювати з поля бою, використовувати доцільно медичні препарати та інше.

Зокрема, навчання базується на комплексних програмах НАТО "Combat Medicine".

За пропозицією шведської сторони заплановано проведення двох курсів у 2 етапи кожен: І курс - підготовка 125 слухачів курсу на Хмельниччині. ІІ курс - одночасно на Хмельниччині та Житомирщині.

Програма другого етапу курсової підготовки також передбачає спільну роботу українських і шведських інструкторів у навчанні трьохсот військовослужбовців Збройних сил України.

А ще шведська сторона передала ЗСУ на безоплатній основі 625 індивідуальних аптечок (для особового складу, що навчатиметься) та іншого медичного майна, необхідного для проведення курсів.

Більше про підготовку наших військових іноземними інструкторами - на khm.depo.ua.