На Хмельниччині школярка інсценувала своє викрадення

15-річна дівчина не лише втекла з дому, але й під виглядом викупу вимагала у матері грошей
Depo.
6 липня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині школярка інсценувала своє викрадення
На Хмельниччині школярка інсценувала своє викрадення

У Шепетівському районі дівчинка втекла з дому, передає Depo.Хмельницький.

Щоб виглядало усе як викрадення, дитина вимагала у своєї матері десять тисяч гривень, як викуп.

Як повідомили в поліції, у понеділок, 4 липня, близько восьмої години вечора, 15-річна школярка вийшла гуляти, але додому так і не повернулась. Раніше дівчинка вже ночувала у подруг, тому матір надіялась, що та повернеться вранці. Проте цього не сталось, а замість повернення дочки, матір отримала смс-повідомлення, в якому йшлося про те, що її дочку викрали, і якщо та хоче її знову побачити, то повинна заплатити викуп у розмірі десяти тисяч гривень.

Перелякана жінка відразу звернулась до поліції. На пошуки "викраденої" дівчини підняли увесь особовий склад місцевої поліції. Згодом втікачка зателефонувала до своєї хрещеної, та розповіла, що її утримують у підвалі, та вже впродовж двох днів не годують. У відповідь дівчині сказали, щоб не хвилювалась, адже її шукають усі правоохоронці району.

Зрозумівши, що накоїла, неповнолітня вирішила повернутись. її знайшли на одній із вулиць у сусідньому селі. Працівникам поліції вона сказала, що чудом втекла від своїх викрадачів. Однак, досвідчені правоохоронці, швидко вивели школярку на чисту воду. З'ясувалось, що увесь це час, вона перебувала у свого 26-річного знайомого, з яким зустрілась під час прогулянки. Його телефон і використовувала задля дзвінків та СМС.

Карета швидкої допомоги, яку викликали для дівчинки, знадобилась її матері, яка ледь стояла на ногах. Дитину ж відправили на обстеження до медичного закладу, де виявилось, що вона абсолютно здорова та неушкоджена. Слідів вживання алкоголю чи наркотичних засобів лікарі також не виявили.

Із сім'єю працюють психологи та працівники соціальних служб задля недопущення подібного роду ситуацій у майбутньому.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький