На Хмельниччині шахраї "заробили" на пенсіонерці майже 70 тисяч

На Хмельниччині жінка перерахувала шахраям 67 тисяч гривень
На Хмельниччині шахраї "заробили" на пенсіонерці майже 70 тисяч
На Хмельниччині шахраї "заробили" на пенсіонерці майже 70 тисяч

Шахраї надурили довірливі пенсіонерку і виманили у неї велику суму, передає Depo.Хмельницький.

Зловмисники представились працівниками департаменту захисту населення і під приводом компенсації за придбані ліки виманили у мешканки Шепетівки 67 тисяч гривень.

Нещодавно через оголошення в газеті потерпіла купувала ліки для свого чоловіка. А наприкінці червня до неї зателефонувала жінка, яка представилась інспектором департаменту захисту населення і повідомила, що придбані ліки є неякісними, а проти власників фірми, яка їх розповсюджує, відкрито кримінальне провадження. У зв’язку з цим усім потерпілим передбачена грошова компенсація.

Пенсіонерці пообіцяли 75 тисяч гривень, але за умови, якщо вона сплатить страховий збір в розмірі трохи більше 2 тисяч гривень. Потерпіла не вагаючись виконала вимогу, адже компенсація мала бути значно більшою. Проте після цього "інспектори" телефонували ще декілька разів і казали сплатити "податок на прибуток" та інші незрозумілі для пенсіонерки платежі.

У результаті потерпіла перерахувала шахраям 67 тисяч гривень, так і не отримавши жодної копійки компенсації. Коли ж вона спробувала зв’язатися зі зловмисниками, жоден із телефонів уже не відповідав.

Після цього жінка звернулася із заявою до Шепетівського відділу поліції. По факту шахрайства правоохоронці відкрили кримінальне провадження і наразі працюють над збором і перевіркою усієї наявної інформації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький