ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод

Більше 6,5 мнн гривень заборгував селянам власник, колишній нардеп-регіонал
Depo.
31 серпня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод
На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на 1-й національний, на Хмельниччині у селі Білобородка на Білогірщині, селяни пікетували молокозавод. Вимагали заплатити за молоко, яке підприємство в них купує. Кажуть, півроку не отримували ані копійки.

На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод - фото 1

"Продукцію продають, гроші за це беруть, а нам ні копійки не дають " - говорить доярка Катерина Назарук. Фермери порахували, що завод заборгував їм 6,5 млн грн, ці гроші мали піти на закупівлю кормів, тепер не знають чим годуватимуть корів взимку.

Селяни пікетували молочарню майже 4 години, вимагали директора. Потім спробували зайти на територію заводу крізь прохідну, але марно.

Представники місцевої влади стверджують, що підприємство не платить не тільки фермерам, без зарплати працюють самі заводчани. Вони зверталися в райдержадміністрацію. Власнику, який проживає у Київі, Руслану Бадаєву, колишньому нардепу-регіоналу, послали вже сотні листів, але марно, на телефонні дзвінки він також на відповідає.

На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод - фото 2

Фермери зібрали інформацію, хотіли судитися, та, як виявилося, судитися - марно.

"Це фантом - фірма має тільки юридичний статус, не маючи ні майна, ні активів. Подавши на суд ми виграєм і получим банкрута, який закриється не виплативши боргів не тільки нам, а і остальним здатчикам молока нічого" - роз'яснює фермер Вадим Лейві.

Ніхто з керівників підприємства до пікетувальників так і не вийшов. Селяни чекатимуть десять днів, якщо ситуація не зміниться - виведуть під стіни заводу худобу та оголосять безстроковий страйк, заблокують роботу молочарні.

На Хмельниччині селяни пікетували молокозавод - фото 3

Про акції протесту читайте більше на Depo.Хмельницький.