На Хмельниччині ще три регіони "грипує"

Епідемічні пороги перевищені у Славутському та Дунаєвецькому районах і в м.Кам'янці-Подільському

За даними рутинного епіднагляду, показник захворюваності на грип та ГРІ в області минулого тижня становить 572,6 на 100 тис. населення, що на 7,2% вище порогового рівня, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією епідеміологів області.

Епідемічні пороги перевищені у Славутському районі - на 43,58%; у Дунаєвецькому районі - на 28,6%; у м.Кам'янець-Подільському - на 12,7%.

Порівняно з попереднім тижнем рівень захворюваності серед дітей збільшився на 19,2%, а у віковій групі 5-14 років - на 28%. Захворюваність серед дорослих зменшилась на 4,13%.

"Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 60,75%%. Госпіталізовано 3,2% від загальної кількості захворілих. Летальних випадків не зареєстровано," - каже лікар-епідеміолог Лариса Калінер.

В Україні спостерігається низька інтенсивність епідеміологічної активності грипу та ГРІ: рівень захворюваності менше епідеміологічного порогу на 3,9%. Проте, епідемічні пороги перевищені на території 5 областей від 1,6% до 52%.

З початку епідсезону в Україні зареєстровано 25 летальних випадків від грипу, з них 4 - діти.

В країнах, що межують із Україною, спостерігається фонова та низька інтенсивність активності грипу.

Нагадаємо, у Славуті тимчасово призупинили освітній процес з 28 січня 2019 року до стабілізації епідеміологічної ситуації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook