На Хмельниччині ще три ОТГ мають шанс створити ЦНАПи

Антонінська селищна, Волочиська та Красилівська міські тергромади пройшли відбір для надання допомоги за Програмою "U-LEAD з Європою"

Ще 3 громади громади Хмельниччини отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки U-LEAD, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту проекту.

У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми "U-LEAD з Європою" оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАП.

Серед них і 3 громади з Хмельниччини: Антонінська селищна, Волочиська та Красилівська міські ОТГ.

Включення до списку поки не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов'язань та перевірки інформації.

Конкретні види допомоги та її обсяги визначатимуть спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або надання громадою недостовірної інформації заявку можуть відхилити на будь-якому етапі.

Починаючи з 24 вересня 2018 року кожну громаду зі списку будуть відвідувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом жовтня-грудня 2018 року для кожної спроможної громади складуть Технічне Завдання для створення/модернізації ЦНАП із зобов'язаннями Програми і громади.

Нагадаємо, навесні в Полонській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП, збудований "з нуля" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Є сучасний ЦНАП і в Старосинявській ОТГ.

А навесні 2017 року відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю ОТГ з компанією SKL International.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький