На Хмельниччині рух трасою впродовж трьох годин був паралізований

Цього разу люди перекрили дорогу у Славуті
Depo.
25 квітня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині рух трасою впродовж трьох годин був паралізований
На Хмельниччині рух трасою впродовж трьох годин був паралізований

Акція протесту відбулася напередодні на виїзді зі Славути на міжміській трасі Шепетівка-Рівне, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Славута NEWS.

Цього разу протестували жителі сіл Улашанівської сільської ради. Люди вимагали призупинити розробку піщаного кар'єру приватним підприємством "Кансталь".

Люди стверджують, що попередній сільський голова сфабрикував рішення сесії сільської ради на розробку кар'єру. Тоді депутати голосували лише за надання дозволу на геологічне вивчення цієї земельної ділянки, а про видобування корисних копалин не йшлося. Проте, з 2013 року робітники вище згаданого підприємства незаконно, на думку громадян, видобувають і вивозять корисні копалини.

Мирну акцію організували аби привернути увагу влади до проблеми, що склалася. "Ми виступаємо проти незаконної розробки ПП "Кансталь" глибокого кар'єру (за нашою інформацією до 80-100 метрів углиб) у безпосередній близькості до села, що може спричинити екологічну катастрофу та призвести до зникнення води в криницях", - розповів голова сільської ради Сергій Лясоцький.

На зустріч з громадою приїхали голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук та перший заступник голови РДА Олександр Мельник. Вони наголошували, що проблему потрібно вирішувати лише в правовому режимі. Якщо буде доведено, що незаконно був наданий дозвіл на розробку кар'єру, то це і буде підставою для судових органів визнати дозвіл незаконним і скасувати його.

Нараз триває слідство. Люди тим часом намагаються самі відстоювати свої інтереси, і обіцяють в разі відсутності належної уваги до проблеми з боку влади, наступного разу перекрити дорогу на цілий день.

Як вже повідомляв Depo.Хмельницький, нещодавно в Шепетівці люди перекрили автотрасу, протестуючи тим самим протестували проти незаконної реалізації скрапленого газу неподалік їхніх будинків.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький