У Хмельницькому розглянуть можливість безкоштовного проїзду школярів

Електронну петицію за два дні підписали майже сімсот містян

Електронну петицію "Пільговий проїзд для дітей (учнів) шкільного віку" розглянуть на засіданні виконавчого комітету, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськради.

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомив, що е-петиція "Пільговий проїзд для дітей (учнів) шкільного віку" відправлена міському голові на розгляд.

За два дні петицію підписали 699 осіб з 500 необхідних.

"Реалії сьогодення вимагають створення захисту та підтримки не лише передбачених чинними законами категорій осіб, але й інших. До прикладу, пропоную розглянути та підтримати питання щодо прийняття Хмельницькою міською радою наступного рішення. Рішення щодо запровадження у місті Хмельницькому пільгового проїзду для дітей (учнів) шкільного віку. Ця пропозиція не є надумана чи навіяна - це вимога часу, адже більшість обласних центрів України вже прийняли відповідне рішення (Львів, Івано-Франківськ, Вінниця). Пільговий проїзд має стосуватися всієї мережі міських автобусних маршрутів загального користування (автобуси, тролейбуси (електротранспорт) та маршрутні перевезення) - відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності," - йдеться у петиції

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, рекорд хмельничан: За добу петиція щодо пільгового проїзду школярів зібрала понад 500 підписів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #петиція