На Хмельниччині реорганізували 41 школу, а 14 взагалі закрили

В області продовжують оптимізувати заклади середньої освіти

Процес оптимізації шкіл не збавляє обертів в області, - про це звітували високопосадовці на черговій колегії облдержадміністрації, передає Depo.Хмельницький.

Насьогодні в області реорганізували шляхом приєднання, пониження ступеня 41 заклад загальної середньої освіти, органи місцевого самовряду­вання прийняли рішення про ліквідацію діяльності 14 закладів - у Білогір­ському, Волочиському, Деражнянському, Ізяславському та Чемеровецькому ра­йонах, Сатанів­ській, Старосинявській, Ганно­пільській, Жванецькій ОТГ та призупинили діяльність в Ки­тайгородській ОТГ.

У 2017/2018 навчальному році функціонувало 15 опорних закладів освіти з 21 філією. А з 1 вересня планується створити ще 19 опорних закладів освіти (8 - у районах, 11 - в об'єднаних територіальних громадах).

Уже органи місцевого самоврядування прийняли рішення про створення 10 опорних закладів освіти: по 1 - в Ізяс­лавському, Віньковецькому, Хмельницькому районах, Антонін­ській, Гуківській, Судилківській ОТГ, по 2 - у Краси­лів­ському районі та Лісогринівецькій ОТГ.

На утримання всіх установ та закладів освіти у 2018 році передбачено 2,1 млрд грн.

Нагадаємо, наявна мережа закладів дошкільної освіти в області не відповідає демографічній ситуації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький