На Хмельниччині проводять вишкіл для молодих патріотів (ФОТО)

Основна мета вишколу - підготовка патріотично вмотивованої молоді

На Хмельниччині проводять вишкіл для мол…

На Хмельниччині розпочався Всеукраїнський вишкіл "Школа юних інструкторів та командирів", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ХОДА.

Основна мета вишколу - підготовка патріотично вмотивованої молоді, яка готова виступити на захист своєї Батьківщини та вміє впевнено діяти в будь-яких життєвих ситуаціях.

У програмі вишколу теоретичні та практичні заняття, під час яких хлопці та дівчата ознайомляться з уставом, структурою та взаємодією родів військ ЗСУ, навчальні заняття з інженерної, топографічної, розвідувальної, тактичної, медичної підготовки, виконання вправ підготовчих та навчальних стрільб з АК-74, метання гранати, теоретичні та практичні заняття з спецкурсу "Школа молодших командирів".

Також проводитимуться індивідуальні та командні змагання з військово-прикладних видів спорту, здача нормативів (розборка-зборка АК, надання домедичної допомоги, прийоми рукопашного бою від погрози вогнепальною зброєю, нормативи з фізичної підготовки), військово - тактичні ігри "Штурм висоти" та "Сполох", тощо.

Нгадаєм, як "Рух до перемоги" майбутніх прикордоників на полігоні розважали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook