На Хмельниччині продовжують ловити рибалок-браконьєрів

Днями рибоохоронний патруль заскочив на гарячому аж шістьох любителів незаконного промислу

У вихідні Хмельницький рибоохоронний патруль виявив шістьох порушників, передає Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію РОП.

Хмельницький рибоохоронний патруль отримав повідомлення на "гарячу" лінію про те, що на водоймі поблизу села Михайлівка Ярмолинецького району, невідомі виставляють сітки.

Під час перевірки інспектори рибоохоронного патруля дійсно виявили місцевого жителя, який здійснював лов незаконними знаряддями лову, а саме - сіткою. Порушник упіймав 4,5 кг риби: п'ять карасів сріблястих та дві щуки. Заборонене знаряддя лову інспектори конфіскували, а на порушника склали протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП - грубе порушення правил рибальства.

А у Дунаївцях під час здійснення рибоохоронних заходів інспектори патруля виявили порушення реалізації водних біоресурсів. Так, на ринку місцеві жителі намагались продати 10 кг судака без належних документів. Інспектори затримали водні біоресурси, а на порушника склали протокол за ст.88-1 КУпАП.

У Нетішині четверо місцевих жителів вполювали два кг раків, чим завдали збитків рибному господарству на 1785 грн. Двоє порушників отримали протокол за ч.4 ст.85 КУпАП - грубе порушення правил рибальства, а ще двоє за ч.3 ст.85 КУпАП - порушення правил рибальства, що тягне за собою накладення штрафу на громадян.

Усі протоколи будуть скеровані до суду.

Нагадаємо, одразу на чотирьох річках Хмельниччини рибінспекторам попалися браконьєри.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький