На Хмельниччині процвітає корупція серед чиновників усіх рівнів

В управлінні захисту економіки в Хмельницький області оприлюднили результати боротьби із корупціонерами за 11 місяців

Співробітникам управління захисту економіки в Хмельницькій області за 11 місяців 2018 року складено та направлено на розгляд судів Хмельницької області 344 протоколи про адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією стосовноі 321 особи, передає Depo.Хмельницький за інформацією УЗЕ.

Суб'єктами адміністративної відповідальності стали чиновники різних рівнів та посад. У вчиненні корупційних правопорушень викрито посадовців органів влади та управління обласного та районного рівнів, працівників суду (в тому числі професійні судді), митниці, військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

"Найбільше порушень антикорупційного законодавства зафіксовано серед депутатів місцевих рад Хмельницької області", - наголосли в управлінні.

Із загальної кількості складених в поточному році адміністративних протоколів, переважна більшість складено по факту несвоєчасного подання е-декларації (265 протоколів). Також викрито випадки подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, а також є адмінпротоколи по факту конфлікту інтересів.

В судовому порядку розглянуто адміністративні справи відносно 150 осіб. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму понад 167 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький