На Хмельниччині "прихватизували" шість гектарів водоймищ

Оформили все це як землі сільськогосподарського призначення
Depo.
17 серпня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "прихватизували" шість гектарів водоймищ
На Хмельниччині "прихватизували" шість гектарів водоймищ

Чиновники Дунаєвеччини незаконно дозволили приватизацію 6 га водоймища, повідомляє Depo.Хмельницький.

"У 2010 році в інтересах трьох громадян службові особи склали завідомо недостовірні офіційні документи про належність трьох земельних ділянок площею 6 га до земель сільськогосподарського призначення, - каже перший заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський. - Опісля надали дозвіл на їх розроблення, затвердили проект землеустрою та незаконно передали у приватну власність цим громадянам для ведення особистого селянського господарства."

При цьому, посадовцям Держкомзему та РДА було достеменно відомо, що земельні ділянки належать до земель водного фонду, приватизація яких законодавством заборонена. Відтак держава втратила землі водного фонду орієнтовною вартістю 150 тис. гривень.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про службове підроблення та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, посадовцями підрозділу Держкомзему у Дунаєвецькому районі та районної державної адміністрації (ч.1 ст. 366, ч. 2 ст. 364 КК України).

На теперішній час у кримінальному провадженні органами поліції здійснюється досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокурорів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та