На Хмельниччині презентували соціальну ініціативу "Пошук дітей"

Лише цьогоріч копи спільно з працівниками інших служб та підрозділів розшукали і повернули дому 92 дитини

У ГУ Нацполіції в області відбулась презентація спільної соціальної ініціативи Національної поліції України та одного з українських операторів мобільного зв‘язку під назвою "Пошук дітей", передає Depo.Хмельницький.

Проект презентували заступник начальника ГУНП в області Валентин Білянський, начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк та менеджер по зв‘язках з громадськістю компанії з надання послуг мобільного зв‘язку Володимир Буга.

"З початку 2018 року ювенальні поліцейські Хмельниччини спільно з працівниками інших служб та підрозділів розшукали і повернули дому 92 дитини. 85% з них знайшли упродовж першої доби після зникнення, - каже заступник начальника ГУНП Валентин Білянський, який курує підрозділи превентивної діяльності. - Переважна більшість дітей самовільно залишала місце проживання після конфлікту з батьками або ж скориставшись відсутністю належного догляду з боку дорослих."

Керівник ювенальної превенції Сергій Цимбалюк зазначив, що у випадку, коли зникає дитина, до її розшуку залучається максимальна кількість поліцейських - групи реагування, оперативні працівники, дільничні офіцери поліції, працівники ювенальної превенції та інші.

"Зникнення дитини - це завжди надзвичайна подія. Всі розуміють, що найефективнішими є перші години пошукових заходів, - наголошує Сергій Цимбалюк. - Проект "Пошук дитини" створений спеціально для того, аби в найкоротший термін зібрати максимально повну інформацію."

Володимир Буга роз‘яснив механізм, за яким працюватиме система: "Сервіс працюватиме на базі СМС-повідомлень з використанням технічних можливостей мобільної мережі для оперативного сповіщення громадян про зниклих дітей. Повідомлення міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку поліції з детальнішою інформацією та фото. Повідомлення отримають абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення в радіусі від одного до трьох кілометрів. У випадку, якщо вони бачили цю дитину, або володіють якоюсь інформацією про її місцеперебування, вони відразу можуть зателефонувати на оперативну лінію 102."

Поліцейські розраховують, що така співпраця з оператором мобільного зв‘язку дозволить активніше залучати громадян до розшуку зниклих.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція