ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині презентували ювілейну 10-ту книгу подільської письменниці

Збірник Надії Вітвіцької "Україна переможе" присвячена борцям за незалежність, демократію і волю, патріотам рідної землі
Depo.
19 жовтня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині презентували ювілейну 10-ту книгу подільської письменниці
На Хмельниччині презентували ювілейну 10-ту книгу подільської письменниці

Як повідомляє  Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу управління культури, національностей, релігій та туризму в області, зустріч з автором та представлення видання відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва. Це чергова книга з серії «Золота ліра Поділля», яку запровадило це управління.

Надія Вітвіцька була активною учасницею Революції Гідності та не може залишатися байдужою до подій в Україні та світі. Усіх їх письменниця пропустила через своє серце - серце жінки, матері. Її переживання за майбутнє країни та рідного народу вилились болем у рядки. Твори жінки глибоко патріотичні. У книзі вміщено також світлини та список подолян, полеглих у боях за Україну.

Під час зустрічі, на яку прийшли курсанти Хмельницької Національної Академії прикордонних військ України, звучали вірші та уривки з прозових творів авторки. Їх виконали студенти гуманітарно-педагогічної академії та ліцеїсти обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Сама ж письменниця презентувала присутнім декілька поезій із наступної 11-ої книги, які присвятила захисникам Батьківщини.

Більше про видатних людей Хмельниччини читайте на khm.depo.ua.