ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині працювала підпільна гуральня

Весь алкоголь виявився недоброякісним і шкідливим для здоров'я
Depo.
30 вересня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині працювала підпільна гуральня
На Хмельниччині працювала підпільна гуральня

З обігу вилучено 1,5 тонни шкідливого алкогольного сурогату, повідомили Depo.Хмельницький п прес-службі ДФС у Хмельницькій області.

Особи через магазини змішаної торгівлі Ярмолинецького району здійснювали збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки, що виготовлена із недоброякісної сировини та може становити загрозу життю та здоров'ю людей.

Як зазначили спеціалісти Державної санітарно-епідеміологічної служби, надані на дослідження незаконно виготовлені алкогольні напої відносяться до категорії небезпечних.

Досудовим слідством встановлено, що незаконним виготовленням та постачанням фальсифікованих алкогольних напоїв займався житель Хмельницького, який для цього використовував орендоване гаражне приміщення та власний транспортний засіб.

Під час обшуків, проведених в приміщеннях за місцем підпільного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, адресами магазинів, житлових та нежитлових приміщень фігурантів кримінального провадження вилучено майже півтори тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у поліетиленові ПЕТ-пляшки; обладнання, що забезпечувало кустарний розлив сурогату; чорнову бухгалтерію та транспортний засіб, який використовувався в протиправній діяльності.

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить сотні тисяч гривень.

Наразі слідче управління фінансових розслідувань ГУ проводить досудове розслідування.

Більше про життя в краї читайне на khm.depo.ua.