На Хмельниччині поза законом орендували п'ять гектраів ставків

Водойми в обхід закону предали із власності лісогосподарства
Depo.
16 вересня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині поза законом орендували п
На Хмельниччині поза законом орендували п'ять гектраів ставків

Директор одного з лісокомунального підприємства Хмельниччини незаконно використовував землі лісу для розведення риби, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Шепетівська місцева прокуратура на території одного із районів  виявила факт незаконної передачі в оренду двох ставків загальною площею майже 5 га, які безпідставно вилучили із постійного користування спеціалізованого лісокомунального сільськогосподарського підприємства," - інформує керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Ще у 2006 році чиновники відділу Держкомзему у районі, райдержадміністрації та СЛСП, зловживаючи своїм службовим становищем, достовірно знаючи, що ці земельні ділянки відносяться до  земель лісового фонду, склали завідомо недостовірні офіційні документи про перебування земельних ділянок у складі земель водного фонду. Надалі  передали їх в оренду строком на 49 років директору лісокомунального підприємства для рибогосподарських потреб за його ж ініціативою.

"При цьому, передбачене законодавством рішення про попереднє вилучення вказаних земельних ділянок із постійного користування СЛСП не приймалось, їх цільове призначення не змінювалось, обов’язкова державна експертиза землевпорядної документації не проводилась та не було сплачено втрати лісогосподарського виробництва," – кажуть в прес-службі облпрокуратури.

Відтак з державної власності та постійного користування лісокомунального підприємства незаконно вибули землі лісового фонду орієнтовною вартістю понад 170  тис. гривень.

За фактом місцева прокуратура зареєстровала кримінальне провадження за ч.1 ст.364 - зловживання службовим становищем, ч.1 ст.366 - службове підроблення  ККУ, яке для подальшого здійснення досудового розслідування спрямовала до територіального відділу поліції.

 

  

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт