На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень

Фермер віддасть сотні гектарів землі
Depo.
11 листопада 2016 17:34
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень
На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень

Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді повернення державі сільгоспземелі вартістю 13,7 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облпрокуратури.

Старокостянтинівська місцева прокуратура відстояла позовні вимоги в суді щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень райдержадміністрації, визнання недійсними договорів оренди та суборенди, а також повернення державі земель сільськогосподарського призначення площею понад 392 гектари.

За словами першого заступника керівника місцевої прокуратури Олексія Олійника, встановили, що на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації у 2012 році із одним громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок, наданих для ведення фермерського господарства.

"Фермер" є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких значні площі сільгоспугідь. Земельні ділянки після їх отримання передав у суборенду товариству, керівником якого був сам.

Прокурори підтвердили, що дійсний намір чоловіка спрямовувався не на створення фермерського господарства, а на штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання земель державної власності в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Рішенням Старокостянтинівського районного суду позовні вимоги прокуратури задоволільнили, а землі вартістю понад 13,7 мільйонів гривень мають повернути державі. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт