На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень

Фермер віддасть сотні гектарів землі
На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень
На Хмельниччині повернуть державі землі майже на 14 мільйонів гривень

Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді повернення державі сільгоспземелі вартістю 13,7 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облпрокуратури.

Старокостянтинівська місцева прокуратура відстояла позовні вимоги в суді щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень райдержадміністрації, визнання недійсними договорів оренди та суборенди, а також повернення державі земель сільськогосподарського призначення площею понад 392 гектари.

За словами першого заступника керівника місцевої прокуратури Олексія Олійника, встановили, що на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації у 2012 році із одним громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок, наданих для ведення фермерського господарства.

"Фермер" є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких значні площі сільгоспугідь. Земельні ділянки після їх отримання передав у суборенду товариству, керівником якого був сам.

Прокурори підтвердили, що дійсний намір чоловіка спрямовувався не на створення фермерського господарства, а на штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання земель державної власності в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Рішенням Старокостянтинівського районного суду позовні вимоги прокуратури задоволільнили, а землі вартістю понад 13,7 мільйонів гривень мають повернути державі. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт