ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині податкові надходження до бюджетів склали майже 7 мільярдів гривень

Ріст сплати податків та зборів в області склав до минулорічного показника 124%

Depo.
11 жовтня 2018 11:11
ФОТО: depo.ua

На Хмельниччині податкові надходження до бюджетів усіх рівнів склали майже 7 мільярдів гривень, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі ДФС області.

Протягом дев‘яти місяців 2018 року від платників податків Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів надійшло 6,8 мільярда гривень податкових надходжень. Ріст сплати податків та зборів в області склав 1,3 мільярда до минулорічного показника, що становить 124%.

До державного бюджету фіскальною службою проадміністровано сплату податків у сумі 2,8 мільярда гривень. Левову частку надходжень становить податок на додану вартість та податок на прибуток. Так, з початку року сума сплаченого ПДВ досягла позначки у 1,1 мільярда гривень, податку на прибуток отримано у сумі 266 мільйонів гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 3,9 мільярда гривень. Уже традиційно 60% доходів бюджетів громад становить податок на доходи фізичних осіб.

"Домінуючим фактором формування бюджету є реалізація комплексу спільних заходів з легалізації трудової зайнятості. Протягом вересня цього року на цьому пріоритетному напрямку було зосереджено особливу увагу влади і громади, передусім у плані інформаційно-комунікаційного роз‘яснення прав і гарантій працюючих. Загалом позитив бюджетного процесу засвідчує спроможність влади та бізнесу вирішувати важливі для соціального розвитку регіону проблеми у форматі діалогу і розвитку," - коментує результати роботи начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Нагадаємо, фіскали Хмельниччини вивели "з тіні" понад 6000 працівників.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook