ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині почали вшановувати "афганців"

Учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-ї річниці виводу військ із Афганістану зібрали в Будинку рад

Depo.
13 лютого 2018 14:24
ФОТО: depo.ua

Заступник голови обласної ради Валерій Лесков, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зустрілись з активом Хмельницької обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, передає Depo.Хмельницький.

Вели мову про співпрацю членів організації з обласною владою, яка відбувається в рамках підписаної тристоронньої Угоди, про дотримання соціальних гарантій і забезпечення медичною допомогою та пільговим проїздом.

"Зараз на Хмельниччині проживає більше трьох тисяч воїнів-інтернаціоналістів, - каже Приступа. - Загалом на цій війні побувало 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3 тисячі 360 наших земляків - не повернулися до своїх рідних домівок. Серед них - і жителі Хмельниччини. Сто дев'ять юних подолян заплатили життям за інтереси чужої країни. Двоє пропали безвісти."

Водночас Микола Приступа заначив, шо воїни-інтернаціоналісти не стоять осторонь, а активно беруть участь як в антитерористичній операції, так і у волонтерському русі.

Depo.Хмельницький писав, як вшановували торік пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook