На Хмельниччині планують "відгородитися" від тероризму за 800 тисяч гривень

Саме таку суму планують виділити депутати облради на програму протидії тероризму в Хмельницькій області
Depo.
17 жовтня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині планують "відгородитися" від тероризму за 800 тисяч гривень
На Хмельниччині планують "відгородитися" від тероризму за 800 тисяч гривень

На боротьбу з тероризмо на Хмельниччині планують виділити майже мільйон, передає Depo.Хмельницький.

800 тисяч гривень можуть виділити депутати Хмельницької облради на програму протидії тероризму вже на найближчій сесії 20 жовтня.

Програма складається з восьми пунктів.

У документі вказано, що на території Хмельницької області розташовано біля 200 об’єктів підвищеної та потенційної небезпеки, у тому числі 20 хімічно небезпечних об’єктів, 7 вибухонебезпечних об’єктів, з яких 4 – арсенального типу, де зберігаються близько 9 тис. умовних вагонів ракетно-артилерійських, авіаційних боєприпасів та стрілецької зброї загальною вагою близько 590 тис. тонн.

На базі окремих арсеналів діє 2 підприємства, що здійснюють комплексну утилізацію звичайних видів озброєння та боєприпасів, 43 найбільш потенційно уразливі об’єкти включено до Загальнодержавного переліку.

Найбільшу небезпеку в терористичному та техногенному плані представляє ВП "Хмельницька атомна електростанція" ДП НАЕК "Енергоатом" (ХАЕС, Нетішин), яка є потенційним об‘єктом зовнішніх та внутрішніх терористичних спрямувань.

Примітно. що сім з восьми пунктів програми не потребують матеріальних затрат. Восьмим пунктом програми протидії тероризму передбачається купівля позашляховика "TOYOTA HILUX", який, власне, і коштує 800 тисяч гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт