На Хмельниччині підприємство більше десяти років не платило за користування земельною ділянкою

Прокурори вимагають через суд сплати збитків у сумі понад 270 тис. грн

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура вимагає стягнення до бюджету 270 тис грн плати за використання землі, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі облпрокуратурі.

"Одне із товариств з 2006 року є власником частини комплексу будівель і споруд площею близько 24 тис. кв м у м. Дунаївці, - розповідає перший заступник керівника Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський. - Ще у 2010 році рішенням сесії міської ради для обслуговування вказаного нерухомого майна суб'єкту господарювання надано згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки промисловості площею 3,4 га для передачі в оренду."

Однак, договір оренди вказаної ділянки комунальної власності землекористувач уклав лише через 7 років. Таким чином, через несвоєчасне оформлення договірних відносин з органом місцевого самоврядування товариство більше десятиріччя не сплачувало кошти за користування земельною ділянкою в повному розмірі.

Використанням землі без належного оформлення цього права порушено інтереси територіальної громади, яка недоотримала дохід у вигляді орендної плати.

За розрахунками міської ради розмір заподіяних такою бездіяльністю збитків складає понад 270 тис. грн, які недобросовісним землекористувачем у добровільному порядку не відшкодовано. Це стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.

Прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення на користь Дунаєвецької міської ради вказаних коштів. Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Нагадаємо, бюджет Хмельницього отримав 800 тис. грн "пайових" завдяки прокурорам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд