На Хмельниччині перевіряють залізничні переїзди

В області розпочався осінній комісійних огляд залізничних переїздів та під'їзних шляхів

Патрульні проводять осінній комісійних огляд залізничних переїздів, повідомляє Depo.Хмельницький.

З метою визначення експлуатаційного стану утримання залізничних переїздів розташованих на території міста та області, співробітники Відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Хмельницькій області проводять осінній комісійних огляд залізничних переїздів та під'їзних шляхів до них.

Під час огляду залізничних переїздів поліціянти, насамперед звертають увагу на наявність та стан дорожніх знаків, стан проїзної частини та узбіч. В результаті перевірки інспектори складають відповідний акт обстеження та видають приписи на усунення виявлених недоліків.
Звертаємо Вашу увагу, рух через переїзд забороняється, якщо:

- черговий по переїзду подає сигнал заборони руху - стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;
- шлагбаум опущений або почав опускатися;
- увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума;
- за переїздом утворився затор, який змусить водія зупинитися на переїзді;
- до переїзду в межах видимості наближається поїзд (локомотив, дрезина).

Забороняється самовільно відкривати шлагбаум або об'їжджати його, а також об'їжджати транспортні засоби, які стоять перед переїздом, коли рух через нього заборонено.
Патрульна поліція звертається до громадян, пам'ятайте: Ваші рідні та близькі хочуть бачити Вас здоровими та щасливими. Тому, наближаючись до залізничних переїздів, завжди суворо дотримуйтесь правил проїзду та переходу через них, адже залізничні переїзди являють собою місця особливо підвищеної небезпеки.

Нагадаєм, нещодавно потяг смертельно травмував юнака у Хмельницькому

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook