На Хмельниччині переоформили субсидії вже 82% родин

Всього допомогу отримує майже 241 тисяча сімей
Depo.
8 листопада 2016 21:39
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині переоформили субсидії вже 82% родин
На Хмельниччині переоформили субсидії вже 82% родин

Понад 30 тисячам сімей, яким призначалися субсидії торік у жовтні, вже провели перерахунок,   що становить 82% від усієї кількості, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Керманич області Олександр Корнійчук на селекторній нараді з Прем'єром відзначив, що робота по призначенню субсидій в області організована на належному рівні.

"Станом на 4 листопада 2016 року охоплено субсидіями 240 тисяч 941 сім’я, що складає 74% від орієнтовної цілі залучення домогосподарств області у систему субсидій (325 тисяч 690 сімей), - йдеться на сайті. - Понад 30 тисячам сімей, яким призначалися субсидії у жовтні минулого року, вже здійснено перерахунок,   що становить 82% від усієї кількості."

Сьогодні під головуванням Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада з питань реалізації програми житлових субсидій. Від Хмельниччини участь в нараді взяли голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, т.в.о.заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, окремі керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ПАТ “Хмельницькобленерго” та ПАТ “Хмельницькгаз”.

Голова ж Уряду наголосив на важливості призначення соціальної підтримки для українських громадян, передбаченої для компенсації вартості житлово-комунальних послуг для того, щоб захистити кожну українську родину після встановлення ринкових чесних цін на газ та початку опалювального сезону у країні.

“Сьогодні дуже важливо, щоби ми на місцях реалізували ці механізми. Я ще раз підкреслюю, що той, хто має гроші, нехай сплачує повну ціну за газ, за тепло, а ті родини, які мають невисокі доходи, мають отримати чітку знижку, чіткий компенсатор – це вчасне, якісне призначення житлових субсидій”, – заявив Володимир Гройсман.

Окрім того, глава Уряду заперечив чутки про те, що громадянам доведеться повертати вартість субсидій, або що підвищення мінімальної заробітної плати вплине на призначення субсидій.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав на місцях максимально активізувати роботу з призначення субсидій,  залучивши з цією метою до процесу оформлення субсидій працівників з інших структурних підрозділів адміністрацій, відділень пенсійного фонду, служб зайнятості, а також безробітних громадян, які перебувають на обліку в службах зайнятості.

Павло Розенко зазначив, що необхідні рішення вже підготовлені і будуть ухвалені на найближчих засіданнях Кабміну: "Починаючи від покращення матеріально-технічного забезпечення управлінь, завершуючи встановленням надбавок тим працівникам, які працюють у важких умовах."

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт