На Хмельниччині перед судом постане підприємець, що приховав мільйони

На Хмельниччині судитимуть керівника підприємства, якого підозрюють в ухиленні від сплати до бюджету майже чотирьох млн грн податків та легалізації отриманих злочинним шляхом доходів

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього керівника підприємства в ухиленні від сплати до бюджету 3,9 млн грн. податків, службовому підроблені та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, в сумі майже 250 тис. грн.

Під час розслідування встановлено, що у 2015 році керівник одного із підприємств області, здійснюючи продаж сільськогосподарської продукції під виглядом власно вирощеної, неправомірно скористався пільгами щодо оподаткування діяльності у сфері сільського господарства, а також здійснив підробку податкових декларацій підприємства. Крім того, частину доходів, отриманих у зв'язку із несплатою податків, він легалізував (відмив).

З метою забезпечення відшкодування державі завданих злочинними діями службової особи збитків, в межах розслідування кримінального провадження на грошові кошти в сумі 3 млн. грн. накладено арешт та, за результатами вжитих під час досудового розслідування заходів, забезпечено відшкодування вказаних коштів до бюджету. Окрім того, за позовом фіскальної служби області судом прийнято рішення про стягнення з підприємства решти заборгованості.

Наразі обвинувальний акт за підозрою особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, службове підроблення, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), направлено для розгляду до суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький