На Хмельниччині перебуває віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Робочий візит Іванни Климпуш-Цинцадзе розпочався з Національної академії Держприкордонслужби України

Розпочався робочий візит віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе на Хмельниччину, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

Першу зупинку Віце-прем'єр зробила в Національна академія Державної прикордонної служби України. Високопосадовець поспілкувалася з керівництвом області, вишу, особовим складом академії, представниками громадських організацій.

Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила значний внесок керівництва НА ДПСУ у впровадження принципів гендерної рівності та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок у Держприкордонслужбі України: "Ваш вуз є зразком серед інших навчальних закладів сфери безпеки та оборони у питанні забезпечення рівних прав чоловіків та жінок. Маємо надію, що зможемо поширити ваш досвід по всій Україні."

Наголосила і на важливості подальшого поглиблення співпраці із Північноатлантичним альянсом, впровадженні передового досвіду та стандартів НАТО при підготовці фахівців, у тому числі й з урахуванням напрацювань у сфері інегрованого управління кордоном.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підпише закон про закріплення курсу України до ЄС та НАТО наступного тижня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook