ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині Гереги кличуть виборців в мандрівки і роздають будматеріали

За кілька днів до виборів кандидати готові зі шкіри вилізти, аби догодити потенційним виборцям
Depo.
20 жовтня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині Гереги кличуть виборців в мандрівки і роздають будматеріали
На Хмельниччині Гереги кличуть виборців в мандрівки і роздають будматеріали

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт Громадянської мережі ОПОРА, спостерігачі зафіксували як у двох хмельницьких дворах з машин вивантажували будівельні матеріали від партії "За конкретні справи".

Біля будинків на проспекті Миру та на Старокостянтинівському шосе усім процесом керував один чоловік. Він розповів спостерігачам, що матеріали дійсно від партії Герег. На такі щедроти у дворах уже чекали жителі будинків. Кажуть, просили необхідне для ремонту у кандидата у депутати Хмельницької міської ради від цієї партії Ігоря Баранова.

Спостерігачі, наголосивши, що такі дії є порушенням ч. 4 ст. 60 Закону України "Про місцеві вибори", простіше кажучи – підкупом виборців, викликали міліцію. З керівником групи правоохоронці спілкувалися у відділку.

На Хмельниччині партія Герег і в мандрівки кличе, і будматеріали роздає - фото 1

Прояви передвиборної благодійності кандидатів у депутати обласної та міської рад від партії "За конкретні справи" ОПОРА зафіксувала і у мікрорайоні Дубове.

"Абсолютно безкоштовно" обіцяли звозити усіх бажаючих до Почаєва кандидат в депутати облради Віктор Паюк та кандидатка в депутати міськради Оксана Кореганова.

На Хмельниччині партія Герег і в мандрівки кличе, і будматеріали роздає - фото 2

Інший претендент на депутатство в міській раді від згаданої політсили працює у дворах. Анатолій Собко активно облаштовує майданчики для дітей та лавочки. Найбільше пощастило жителям вулиці І. Франка – там благодійник постарався чи не найбільше.

На Хмельниччині партія Герег і в мандрівки кличе, і будматеріали роздає - фото 3

Кандидати не забувають підписувати все конкретне, що зробили. "Іменні" гойдалки та лавки можна побачити від Віктора Паюка та Олександра Лисюка. А в одному з дворів спостерігачі помітили навіть пісочницю з написом "За конкретні справи".

Про порушення під час проведення передвиборчої кампанії читайте на  khm.depo.ua.