На Хмельниччині освоїли капітальних інвестицій на 1,5% більше, ніж торік

Підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли в першому півріччі 3856,7 млн грн капітальних інвестицій

У січні-червні поточного року підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 3856,7 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 1,5% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період минулого року, повідомили Depo.Хмельницький в облстатуправлінні.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій - 98,5% загального обсягу направили в матеріальні активи, з яких у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби - 60,1% усіх інвестицій, у будівлі та споруди - 34,8%.

На капітальний ремонт активів спрямували 208,1 млн грн капітальних інвестицій - 5,4% загального обсягу. У нематеріальні активи вклали 1,5%.

Головним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 69,2% загального обсягу. Частка залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик становила 8,4%, коштів населення, витрачених на будівництво житла, - 12,3%.

За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоїли 9,5% капітальних інвестицій. Суттєву частку капітальних інвестицій реалізували підприємства промисловості - 35,5%, сільського, лісового та рибного господарств - 31,3%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький