ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині освітяни готові до підписання контрактів з пенсіонерами

Проте, не готова до цього сьогодні законодавча база
Depo.
9 жовтня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині освітяни готові до підписання контрактів з пенсіонерами
На Хмельниччині освітяни готові до підписання контрактів з пенсіонерами

В найближчому майбутньому Міносвіти планує зміни до законодавства в частині оформлення контрактів з учителями пенсійного віку, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на УКРІНФОРМ.

Передбачається укладання однорічних контрактів та подовження їх у разі необхідності.

Перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун наголосила, що питання оновлення вчительського складу стоїть гостро, адже 20% викладачів у системі шкільної освіти - пенсійного віку.

 На Хмельниччині цей показник значно нижчий, кажуть освітяни.Відтак ця проблема в області не стоїть гостро. Всього працює в навчальних закладах краю 26.800 учителів, з них лише 1760 пенсійного віку. А це - 6,5%.

 “Вік не повинен бути головним чинником при укладанні контрактів, - коментує директор Департаменту науки та освіти Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля. – Взагалі, контракти – непогана практика. Ми готові їх укладати, чекаємо лише законодавчих погоджень.”

 “Якщо залишатимуться години, вільна ставка, потреба в додаткових викладачах, то щороку буде поновлюватися контракт з учителем пенсійного віку,” - уточнює Совсун.

Більше про освіту краю читайте на порталі Depo.Хмельницький.